Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати комп'ютерні колонки

  1. Тип комп'ютерних колонок
  2. конфігурація колонок
  3. потужність колонок
  4. Частотний діапазон
  5. Матеріал корпусу

Наша сеть партнеров Banwar

Звичайно при покупці комп'ютера недосвідчений користувач вибирає комп'ютерні колонки за залишковим принципом - аби був звук і недорого. Згодом, в повній мірі оцінивши всю міць мультимедіа комп'ютера, приходить розуміння, що дешеві колонки або як їх справедливо називають «пищалки», підходять тільки для озвучення подій в системі або програмах, а слухати на них музику, дивитися відео або грати в ігри ставати нестерпно. Зрештою, доводиться задуматися про покупку хорошою акустичної системи для комп'ютера. Разом з цим виникає питання, а як вибрати комп'ютерні колонки? Давайте розглянемо в цій статті основні аспекти вибору хорошого звуку для вашого PC. до змісту ↑

Тип комп'ютерних колонок

Акустика для комп'ютера поділяється на активні і пасивні колонки, де активні колонки обладнані вбудованим підсилювачем звуку, а пасивні немає. Активні колонки можуть підключатися безпосередньо до звукової карти комп'ютера, а пасивні підключаються до підсилювача, який вже в свою чергу підключається до виходу аудіокарти.

У пасивних колонках як підсилювач працює сабвуфер, і він же відповідає за відтворення низьких частот. Наприклад, в конфігурації 2.1 (2 пасивні колонки + сабвуфер) до підсилювача сабвуфера підключені 2 пасивні колонки.

В активній акустиці підсилювач розташований лише в одній колонці і на неї ж йде звук з виходу звукової карти для посилення і відтворення, друга колонка - пасивна і підключена до першої. Можна сказати, що поняття активні і пасивні колонки в комп'ютерній акустиці дещо розмито в порівнянні з класичними колонками, адже так чи інакше підсилювач звуку все одно розташовується в акустичній системі.

до змісту ↑

конфігурація колонок

Конфігурацією колонок або акустичної системи називають кількість елементів акустики і позначають цифрами. Найпоширеніші конфігурації комп'ютерних колонок є наступні:

  • конфігурація 2.0, де є дві колонки з вбудованим підсилювачем в одній з них або просто активні колонки;
  • конфігурація 2.1, де є 2 пасивні колонки і сабвуфер з підсилювачем;
  • конфігурація 5.1, де є 5 пасивних колонок і сабвуфер з підсилювачем.

Рекомендується вибирати конфігурації колонок з сабвуфером і пасивними колонками, що підключаються до нього. Так, колонки 5.1 відмінно підійдуть для організації домашнього кінотеатру з вашого комп'ютера. Якщо акустика потрібна тільки для високоякісної озвучення ігор і прослуховування музики, то можна обійтися конфігурацією 2.1 або 2.0, в залежності від вашого бюджету.

до змісту ↑

потужність колонок

Потужність колонок позначається на якості звуку і гучності. Потужні колонки більш рівномірно відтворюють спектр частот на відміну від малосилої акустики. Всупереч поширеній помилці, потужність - це якість звуку, а не гучність. Оптимальним варіантом для домашнього ПК буде покупка колонок потужністю 30-40Вт на один канал.

до змісту ↑

Частотний діапазон

Ще один важливий параметр, від якого залежить якість звуку. Частотний діапазон визначає ширину звукових частот, які можуть відтворити акустика. Найнижчу частоту, яку може почути здорова людина, без проблем зі слухом - це 20Гц, а самий верхня частота, доступна для вуха - це 20000Гц (20кГц). Колонки з частотним діапазоном 20Гц-20кГц досить дороги, звичайно в продажу найбільш поширена акустика від 50Гц до 18кГц.

до змісту ↑

Матеріал корпусу

Звичайно корпусу комп'ютерних колонок виготовляють із пластику, МДФ і дерева. Пластмасові колонки найдешевші, але і менш якісні, ніж колонки з МДФ і дерева. Кращим варіантом вибору матеріалу, з якого зроблені колонки, буде дерево через його здатності пригнічувати паразитний звук динаміків. До того ж акустика в дерев'яному корпусі благородно виглядає і екологічно чиста.

Сподіваємося, що після прочитання даного матеріалу, питання «як вибрати комп'ютерні колонки» тепер не буде для вас з області чогось технічно складного і зрозумілого тільки фахівцям.

Поділитися.

Разом з цим виникає питання, а як вибрати комп'ютерні колонки?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов