Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати акумулятор для телефону


Захоплений користувач сучасного телефону зможе перерахувати масу його переваг, але напевно забуде згадати про один на перший погляд незначному і малопомітній нестачі: при використанні мультимедійних функцій і активному GPRS навіть досить потужний акумулятор може не протриматися і дня, залишивши свого володаря без фото, музики, відео , а головне - без зв'язку.

Наша сеть партнеров Banwar

Захоплений користувач сучасного телефону зможе перерахувати масу його переваг, але напевно забуде згадати про один на перший погляд незначному і малопомітній нестачі: при використанні мультимедійних функцій і активному GPRS навіть досить потужний акумулятор може не протриматися і дня, залишивши свого володаря без фото, музики, відео , а головне - без зв'язку. Прикро? Безперечно.

Як же змусити телефон справно виконувати свої функції хоча б протягом пари-трійки днів при повному навантаженні? На жаль, дати однозначну відповідь на це питання неможливо, так як існує маса різноманітних телефонів і варіантів їх експлуатації.
Одним з найбільш дієвих способів підняти автономність телефону є заміна джерела живлення. Тут існують два варіанти: підібрати батарейку збільшеною ємності або, за відсутності такої для конкретної моделі, придбати ще один стандартний акумулятор, коли заряд основного.
Що стосується технології, то перевагу тут варто віддати іонно-літієвий (Li-Ion) або іонно-літієвий полімерним (Li-Pol) елементів живлення. Такі акумулятори аж ніяк не дешеві, але вони позбавлені "ефекту пам'яті" і досить невибагливі в експлуатації.
Безумовно, недоліки є і у Li-Ion-батарей, але вони не такі значні. Так, варто відзначити схильність акумулятора старіння навіть в тому випадку, якщо він не використовується (часовий ресурс ~ 1,5 року), тимчасову втрату ємності при низьких температурах і "смерть" від знаходження на сильному морозі протягом кількох годин. З плюсів виділимо невеликі розміри і вагу, низький саморозряд (приблизно 2-5% в місяць плюс близько 3% на харчування вбудованої електронної схеми захисту) і відсутність спеціальних вимог до обслуговування.
У той же час Li-Pol-акумулятори на сьогоднішній день виглядають не настільки вигідною покупкою. Насправді Li-Pol-батареї за собівартістю дешевше Li-Ion, але в силу недостатньо розвиненого виробництва вони коштують дорожче. На практиці головна їхня перевага - можливість варіювати розміри, створюючи дуже тонкі батареї хитромудрих геометричних форм і заповнюючи тим самим порожнечі в мобільних пристроях. Основний недолік Li-Pol-батареї - мала кількість циклів перезарядки: вже через кілька місяців експлуатації час її роботи почне швидко скорочуватися.
Скажімо прямо: сьогодні далеко не всі виробники мобільних телефонів пропонують посилені батареї в якості аксесуару. На тлі інших вендорів вигідно виділяється компанія Motorola, яка пропонує для популярної серії V300 / V500 / V600 / V620 / V80 / E398 кілька варіантів посилених іонно-літієвих - від 750 до 1100 мА * ч. Існує також ціла гама батарей для застарілих моделей, таких, як V66 і V60.
Цікава ситуація з компанією Siemens, що славиться останнім часом невеликими термінами автономної роботи своїх телефонів і відсутністю для них "офіційних" посилених батарей. Вихід на початку 2006 року моделі ME75, по "залозу" повністю аналогічною C75 і його прообразів CX65 / M65, обнадіяв дуже багатьох користувачів: адже одна з найбільш значущих особливостей "мессери" - акумулятор на 1000 мА * ч! Правда, не обійшлося і без маленького "але": батарея МЕ75 трохи товщі і без попередньої обробки в акумуляторний відсік інших Siemens 'ов не поміщається. Відповідно, слід озброїтися лезом і зішкребти 0,5 / 1 мм шару пластика, вкриває акумулятор, і тільки тоді його розміри зрівняються зі стандартними. В результаті отримуємо джерело живлення, що підходить для CX65 / CX70 / CXV70 / M65 / S65 / C75 / CX75 / M75 / CF75.
Аналогічна ситуація і з батареями для телефонів Nokia: справа в тому, що акумулятори з індексами BL-5C / BL-4C цілком реально замінити значно більш ємним BL-6C (1070 мА * ч), попередньо "підігнавши" його лезом під особливості корпусу конкретної моделі. Так, акумулятором BL-6C можливо оснастити Nokia N-Gage, 1100, 1101, 1110, 1600, 2300, 2600, 3100, 3120, 6030, 6100, 6230, 6230i, 6270, а також більшість Series60-смартфов, включаючи N- і E-серії. Правда, відомі випадки, коли навіть після "підгонки" кришка акумуляторного відсіку не закривалася або ж все-таки захлопувалася, але при цьому давала тріщину.
Варто мати на увазі, що підрізаючи акумулятор, ви дієте на свій страх і ризик, так як одне незручне рух може привести до смерті батареї, крім того, ви в один момент втрачаєте гарантії як на батарею, так і - цілком ймовірно - на телефон.
Що стосується телефонів Samsung, то тут ситуація куди складніша: як правило, їх акумулятор являє собою єдине ціле з частиною задньої панелі. А враховуючи, що моделі телефонів різняться по ширині, товщині і кольору, можливість оцінити посилену батарею від старшої моделі зводиться до мінімуму. Втім, гідний вихід запропонував сам виробник: кілька років тому, коли марка Samsung тільки переступила до завоювання нашого ринку, корейці дбайливо клали в комплект до багатьох телефонами запасні батареї. І зараз з купівлею другий стандартної батареї для телефону Samsung проблем виникнути не повинно.
Отже, ми визначилися: беремо оригінальний або хоча б рекомендований вендором акумулятор, бажано, іонно-літієвий, по можливості, посилений. Якщо такого не існує, то хоча б ще один стандартний. Ну а якщо ми знаходимося в глибинці, де немає офіційних представництв компаній і фірмових салонів, а є лише мережу невеликих магазинчиків, асортимент акумуляторів в яких представлений безрідним noname і моделями сторонніх виробників? Що стосується перших, то від їх придбання варто утриматися в будь-якому випадку - може вийти собі дорожче: по-перше, далеко не факт, що така батарея насправді буде відповідати заявленому обсягом; по-друге, гарантувати її працездатність не зможе ніхто. Показник внутрішнього опору noname-батареї часто має більше (іноді в кілька разів) значення, ніж показник оригінальною. Крім того, всередині іонно-літієвих акумуляторів присутній чіп, який стежить за їх зарядом, який контролює поточне "самопочуття" і при найменших підозрах на загрозу "пробою" відключає харчування - а де гарантії, що "на малій Арнаутській» не заощадили на електроніці? Більш того, в Європі зафіксовано вибухи телефонів, оснащених неоригінальними батареями без будь-яких маркувань.
Що стосується сторонніх виробників "з ім'ям", то, як показує практика, тут все не так погано - більше того, при більш низькій ціні така батарея може бути нічим не гірша за оригінал. Так, непогану репутацію у користувачів мають акумулятори Wave, Calibra, DP-battery.
Безумовно, існує і проблема підробок - нерідко доводиться бачити дешеві акумулятори в неохайною упаковці, але з маркуванням "Made In Japan" і інформацією про "авторство" якогось престижного бренду. Однак навіть китайські суперфахівців по самопальні виробництва гаджетів і комплектуючих під марками провідних виробників не в змозі абсолютно точно скопіювати хоча б зовнішній вигляд фірмових акумуляторів, не кажучи вже про їх вміст. Відрізнити підробку можна, перш за все, по неякісної упаковці, криво наклеєною стікери, помилки в словах, фразах "For ... [назва вендора]", "Compatible with ... [назва вендора]", підозріло низькою ціною і невідповідним розмірами (при однаковій ємності та тип пристрою). Крім того, перед покупкою акумулятора не завадить зателефонувати на "гарячу лінію" представництва бренду і перевірити акумулятор на справжність, повідомивши його серійний номер.
Питання автономності сьогодні стоїть як ніколи гостро - кількість потребуючих в "гарному харчуванні" функцій зростає, в той час як відчутного зростання обсягу комплектних акумуляторів не спостерігається. Якщо термін автономної роботи для вас критичний, в першу чергу варто звернути увагу на Nokia 6310i і 1100 (тиждень без підзарядки). Ну а якщо ви все ж не проти отримати телефон-довгожитель з мультимедійними задатками, то слід придивитися до апаратів Philips серії Xenium: дві з половиною тижні в автономному режимі - це, мабуть, найкращий результат на сьогоднішній день.




Якщо вам сподобався наш сайт, то ви можете допомогти нам розмістивши на вашому сайті або блозі посилання:
Всього коментарів: 1

Порядок виведення коментарів:

Миша:
Я за порадою спробував батарейку Strongpower - дуже виявилася хороша батарейка. У сматрфон з 4 дюймовому екрані тримає без проблем 1,5-2 дня з активними дзвінками і інтернетом. А в простій нокії цей акб тримає 11 днів !!! Ось це результати, при цьому ціна в 2-3 рази нижче того ж крафтмена. Я дуже задоволений ними.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

гумор


Запис на автовідповідач:
"Здравствуйте. З вами розмовляє автовідповідач. Якщо у вас погана новина, говорите прямо зараз, якщо хороша, то дочекайтеся звукового сигналу".

Хочеш собі на сайт такий? Прикро?
Як же змусити телефон справно виконувати свої функції хоча б протягом пари-трійки днів при повному навантаженні?
Хочеш собі на сайт такий?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов