Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Будиночок для генератора своїми руками - будуємо генераторну

  1. Як побудувати і облаштувати приміщення для установки електрогенератора Відключення електрики в заміських...
  2. Конструкція будиночка для генератора
  3. влаштування вентиляції
  4. автоматика
  5. Це теж малі форми
  6. ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ Майстри та майстрині, І ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ ДУЖЕ ДЕШЕВО. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА. РЕКОМЕНДУЄМО...
  7. Нижче інші записи по темі "Як зробити своїми руками - домохазяїну!"
  8. Підпишіться на оновлення в наших групах.

Як побудувати і облаштувати приміщення для установки електрогенератора

Наша сеть партнеров Banwar

Відключення електрики в заміських будинках іноді стає серйозною проблемою, і вирішувати її доводиться за допомогою невеликих електростанцій, що працюють на бензині або дизельному паливі. Попит на такі агрегати для вироблення електричного струму в побутових цілях неухильно зростає.

Щоб встановити міні-електростанцію і налагодити її стабільну роботу, потрібно спеціально обладнане приміщення, зазвичай - окрема, яке повинно відповідати ряду вимог. Головні з них - пожежна безпека та зручність обслуговування генератора.

Будиночок для електростанції

Приміщення для електростанції повинно бути забезпечено вентиляцією, захищене від екстремально високих або низьких температур, прямих сонячних променів, пилу, диму, а також від паводкових вод і від дощу. Для цього слід вибрати місце, яке не схильне до «водних процедур».

Як показує практика, будиночок для генератора повинен мати розміри, що перевищують розміри установки на 65-70 см в кожну сторону, тобто в середньому - 1,9 х 2,0 м. Цього достатньо для звичайного обслуговування. Висота приміщення - 1,8-2,0 м.

Перед тим як приступити до роботи з будівництва окремого будинку для домашньої електростанції, необхідно вибрати майданчик (приблизно 2,0 х 2,0 м) і зняти верхній шар грунту на глибину 10 см. Отриманий котлован потрібно засипати піском, утрамбувати, а потім, щоб захистити споруду від зайвої вологості, укласти поверх піщаної подушки три шари руберойду.

Наступний етап - пристрій фундаментної плити. Спочатку слід виготовити з дощок опалубку у вигляді короба. Всередині короба монтують арматуру, після чого укладають бетон. Висота плити - 12-15 см.

Для міні-електростанцій цього достатньо, дизельні ж генератори потужністю понад 10 кВт вимагають фундаменту з армованого бетону масою не менше 1,5 маси генератора.

Тільки в цьому випадку бетонна плита зможе служити надійним гасителем вібрацій, що виникають при роботі установки. Крім того, з огляду на ці вібрації, генератор необхідно закріпити на бетонній плиті.

Читайте також: Вибираємо генератор і підключаємо його своїми руками - лікнеп

Конструкція будиночка для генератора

Важливою умовою надійного і легкого запуску генераторної установки в зимовий період є підтримка температури в приміщенні не нижче + 5 ° С. Тому його бажано утеплити і по можливості підтримувати всередині нього робочу температуру.

Каркас будиночка для електростанції можна зробити зі сталевого куточка. Стійки при цьому необхідно замонолітили (закрити) в бетонну плиту або прикріпити до анкерів, які закладають під час заливки бетону.

До стійок зовні і зсередини приварюють профільовані металеві листи, простір між якими (10 см) заповнюють ефективним теплоізоляційним матеріалом, наприклад мінеральною ватою (рис. 7). При використанні такого утеплювача теплова ефективність стін буде рівною теплової ефективності цегляної кладки товщиною в цеглу.

Каркас даху будиночка виготовляють також із сталевого куточка, на полички якого укладають листи металу, а зверху - утеплювач. Покрівлю в цьому випадку роблять з металочерепиці.

Двері в будинок повинна бути шириною не менше 60-70 см.

Майданчик між дверима і генератором - місце для його обслуговування - рекомендується робити розмірами не менше 100 х 200 см, а відстань між генератором і стінами будиночка з інших сторін - 50-60 см.

Для обробки металевих поверхонь стін краще використовувати спеціальну фарбу, наприклад «Хаммерайт», що захищає метал від іржі.

влаштування вентиляції

У приміщенні генераторної треба забезпечити хорошу вентиляцію. Для цього в найпростішому випадку можна вивести за межі даху трубу з оцинкованого заліза 0 10 см. Але будиночків, що влаштовуються для електричних установок з повітряним охолодженням, необхідна примусова вентиляція. Вентилятори при цьому встановлюють в повітряному каналі або У приміщенні генераторної треба забезпечити хорошу вентиляцію вбудовують в стіну. Їх функції різні: одні обдувають працюючий двигун електростанції, інші видаляють гаряче повітря з приміщення.

Так, для портативної установки потужністю 6 кВт бажано змонтувати два вентилятора продуктивністю 1 000 м3 / год кожен. Вони включаються тільки при запуску генератора і автоматично вимикаються при зупинці двигуна.

Також необхідно зробити «низову» вентиляцію - негерметичні примикання стін до підлоги.

Це потрібно для того, щоб вихлопні гази з великим вмістом вуглекислого газу, які важче повітря і тому накопичуються внизу, «витікали» через ці нещільності з приміщення. Те ж саме стосується і парів бензину, поява яких може призвести до вибуху і псування всього обладнання.

Зі сказаного ясно, що споруда для генераторної установки заглиблювати в землю не слід, оскільки це може привести до скупчення в приміщенні вихлопних газів і парів бензину.

У генераторної можна розмістити полки для зберігання інструменту і додаткової ємності з паливом. Кронштейни, що підтримують полки, кріплять безпосередньо до стін будиночка.

НА ЗАМІТКУ

Важлива деталь - рубильник, що відключає котедж від магістральної мережі перед включенням генератора. Його слід розташувати на видному місці на стіні і добре ізолювати від металевих поверхонь і предметів. Цей захід безпеки захистить тих, хто буде обслуговувати енергоустановку, від несподіваного відновлення подачі напруги.

автоматика

При установці автономного джерела електроживлення його можна оснастити пристроєм автоматичного введення резерву (АВР), яке спрацьовує при падінні напруги в мережі і запускає двигун генератора. І, навпаки, при появі струму в централізованої мережі воно зніме напругу з автономного джерела і після цього заглушить двигун.

Такий порядок відключення зберігається і в разі якщо автономна міні-електростанція не споряджений АВР і відключення проводиться вручну.

Не слід забувати, що при перемиканні генератора можливі короткочасні падіння напруги в мережі.

В цьому випадку побутові прилади підвищеної чутливості - такі, як комп'ютер або телефон, - необхідно забезпечити додатковим пристроєм стабілізованого живлення, що підтримує нормальну напругу протягом декількох хвилин.

Таким пристроєм може бути і звичайний ДБЖ (джерело безперебійного живлення). А оскільки напруга в заміських електричних мережах, як правило, не буває стабільним, що впливає на якість роботи електроприладів, ДБЖ може захистити і від перепадів напруги в мережі.

Посилання по темі: Який генератор краще вибрати для будинку і дачі

Це теж малі форми

Будиночок, в якому розміщують генератор, можна віднести до малих форм архітектури. Бажано, щоб його обриси, зовнішня обробка і колірне рішення гармоніювали з іншими будівлями, розташованими на ділянці.

Щоб краще вписати будиночок для електростанції в садовий ансамбль, його можна обсадити низькорослими чагарниками з щільною кроною. Іноді його зовнішні стіни прикрашають кучерявими рослинами, які служать хорошим захистом від літніх палючих променів сонця, а взимку - від сильних вітрів (рис. 2).

Для тимчасового зберігання генератора можна обійтися більш простий будівництвом. Але включати його в такому випадку слід на відкритому повітрі.

ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ Майстри та майстрині, І ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ ДУЖЕ ДЕШЕВО. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА. РЕКОМЕНДУЄМО - ПРОВЕРЕНО 100% Є ВІДГУКИ.

РЕКОМЕНДУЄМО - ПРОВЕРЕНО 100% Є ВІДГУКИ

Реклама

Нижче інші записи по темі "Як зробити своїми руками - домохазяїну!"

  • Знімач для підшипника генератора своїми руками Знімачі для підшипників своїми рукаміМногіе ...
  • Генератор водню своїми руками в домашніх умовах ЯК ЗРОБИТИ ГЕНЕРАТОР водню СВОЇМИ ...
  • Піраміда - етажерка для квітів своїми руками (креслення) Як зробити своїми руками піраміду ...
  • Вішалка для шланга з поличкою своїми руками Як зробити корисну вішалку для ...
  • Хрестовина для ялинки своїми руками - фото Як зробити хрестовину для yoлкіЕслі ...
  • Підставка для вертикального зберігання інструментів своїми руками (+ креслення) Вертикальне зберігання інструментів в майстерні ...
  • Оригінальний захоплення для штор в дитячій кімнаті своїми руками Як зробити гарний, дитячий захват ...

    Підпишіться на оновлення в наших групах.

    Будемо друзями!

  •  
      Обзор категорий  
     
    Шины
     
         
     
      Специальное предложение  
       
         
         
    Доставка осуществляется в города:
    Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

    © 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

    Каталог украинских интернет-магазинов