Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Штраф за перетин подвійної суцільної лінії розмітки в 2019 році

  1. Порядок перетину суцільної лінії
  2. Розмір стягнень
  3. При повороті наліво
  4. При незначному наїзді
  5. При скоєнні відразу декількох порушень
  6. Особливості фіксації порушень
  7. Чи можна оскаржити штраф

Наша сеть партнеров Banwar

Дотримання вказівок дорожньої розмітки є необхідним заходом забезпечення безпеки автомобільного руху. Це відноситься як до міських вулицях, так і до заміських трасах. Що буде, якщо перетнути подвійну суцільну лінію? Відповідь тут однозначна: водія очікує серйозне адміністративне покарання. Штраф за перетин подвійної суцільної лінії в 2019 році становить від 1000 до 5000 рублів залежно від обставин і мотивів перетину розмітки. Крім того, порушник може позбутися водійських прав на тривалий термін.

Порядок перетину суцільної лінії

Порядок перетину суцільної лінії

Що означає подвійна суцільна лінія? Якщо посередині дороги водій бачить безперервну лінію, то це означає, що перетин автомобілем такої розмітки в будь-якому напрямку строго заборонено. Дві суцільних лінії наносяться на дорозі, що має більше двох смуг в кожному з напрямків. Найчастіше ними є жваві автомагістралі. Одну суцільну наносять на проїжджу частини вулиці або дороги, що має по одній смузі руху.

У яких випадках можна перетнути подвійну суцільну лінію? Норми ПДР дозволяють перетин безперервної розмітки лише при необхідності об'їзду перешкоди. Однак тут є дві умови, на які потрібно звернути увагу:

  • перешкода неможливо об'їхати справа по іншому ряду попутного руху;
  • перешкода є непереборним (наприклад, впало дерево, місце аварії, яма, проведення дорожніх робіт).

Якщо на дорозі або на узбіччі вздовж неї встановлені тимчасові дорожні покажчики, що дозволяють об'їзд по зустрічній смузі, то вони мають перевагу перед дорожньою розміткою. Але навіть при відсутності тимчасового знака водій має повне право виїхати на смугу протилежного руху для об'їзду непереборного перешкоди. Не слід лише забувати, що перед маневром водій повинен переконатися в тому, що дорожня обстановка не загрожує раптовим зіткненням. Якщо на зустрічній смузі присутні рухомі автомобілі, об'їзд непереборного перешкоди краще здійснювати по узбіччю.

Необхідно врахувати, що автомобільну пробку або об'їзд тихохідного транспорту не можна відносити до непереборному перешкоді. Якщо водій все ж вирішить об'їхати утворився на дорозі затор по «зустрічній» або по трамвайних коліях, то його за це чекає штраф згідно п.3 ст.12.15 КоАП РФ .

Розмір стягнень

Розмір стягнень

Лобове зіткнення двох автомобілів навіть на дозволеної швидкості загрожує важкими наслідками для водіїв і пасажирів обох транспортних засобів. Саме тому за обгін через подвійну суцільну лінію передбачається досить суворе покарання.

На скільки місяців позбавляють прав за перетин подвійної суцільної лінії? Згідно п.4 ст.12.15 КоАП РФ, покарання за перетин суцільної лінії розмітки передбачає тимчасове позбавлення прав на термін від 4 до 6 місяців. Альтернативою вилученню прав буде штраф в 5000 рублів. Яка саме міра буде застосована до порушника, визначить суд.

Читаємо також:
Онлайн-перевірка штрафів через офіційний сайт ГИБДД
Перевірка штрафів ГИБДД через Яндекс.Штрафи

При повороті наліво

Незважаючи на поширену думку, поворот через подвійну суцільну лінію ліворуч не тягне автоматичного позбавлення прав або штрафу в 5000 рублів. Це ж відноситься і до такого різновиду порушень, як розворот через подвійну суцільну. Пояснюється це тим, що тут діє вже інша стаття КпАП - 12.16 , Пункт 2 якої передбачає лише штраф у розмірі від 1000 до 1500 рублів.

При незначному наїзді

Чи може наїзд одним колесом на подвійну суцільну лінію вважатися порушенням? Досвід багатьох водіїв доводить, що в цій ситуації автомобіліст може розраховувати лише на те, що інспектор ДАІ не помітить подібного порушення. Рух по зустрічній смузі загрожує лобовим зіткненням, тому формально водія повинні позбавити прав за п.4 ст.12.15 КоАП або оштрафувати на 5000 рублів.

У той же час автомобіліст може спробувати переконати інспектора або суддю в тому, що намагався лише розвернутися по «зустрічній». Цей маневр також заборонений, але розмір штрафу тут становить лише 1500 рублів. На користь водія може зіграти той факт, що наїзд стався лише одним колесом. Це доводить, що автомобіліст мав намір повернути ліворуч або зробити розворот.

При скоєнні відразу декількох порушень

Будь виїзд через подвійну суцільну на зустрічну смугу розцінюється як порушення. Але як бути, якщо водій під час маневру або протягом обмеженого періоду зробив відразу кілька порушень, кожне з яких тягне за собою адміністративну відповідальність за окремим пунктом або статтею КпАП?

Відповідь на це питання можна знайти в положеннях п.1 ст.4.4 КоАП РФ , Де йдеться про те, що при здійсненні громадянином двох або кількох правопорушень покарання призначається не по сукупності, а окремо, за кожне порушення. Враховуючи що штраф за виїзд на зустрічну смугу в 2019 році залишився на колишньому рівні - 5000 рублів, додавання до нього ще кількох тисяч у вигляді штрафних санкцій за супутні порушення ПДР може призвести до досить серйозного матеріального збитку для водія.

Особливості фіксації порушень

Давно пішли в минуле ті часи, коли фіксацією порушень ПДР займалися тільки дорожні інспектори. Зараз їх функцію багато в чому взяли на себе системи фото- і відеоспостереження, здатні не тільки реєструвати порушення, а й розпізнавати автомобільні номери.

Що буде, якщо камера зафіксувала перетин подвійної суцільної лінії? Як правило, це стає причиною того, що водієві через кілька днів прийде поштою копія протоколу про порушення ПДР з сумою призначеного штрафу. У документі буде зазначено час і місце порушення. Позбавлення прав на підставі фіксації наїзду на безперервну дорожню розмітку не передбачено.

Штраф потрібно сплатити не пізніше ніж через 60 днів. В іншому випадку справа може бути передана судовим приставам, а до порушника будуть застосовані інші заходи адміністративного покарання, включаючи заборону на виїзд за кордон.

Чи можна оскаржити штраф

Чи можна оскаржити штраф

Наїзд на подвійну суцільну лінію справедливо вважається серйозним порушенням. Але навіть і тут закон надає водієві можливість скасувати призначений штраф. Це можна зробити через процедуру оскарження.

Існує два загальноприйнятих способу, як оскаржити штраф ДАІ . Перший передбачає складання і подачу скарги на ім'я начальника міського (районного) управління ДІБДР. Другий передбачає звернення до суду. Подача судового позову можлива лише протягом 10 днів після отримання копії протоколу.

Читаємо також:
Оплата штрафів ГИБДД через Ощадбанк

Водіям необхідно пам'ятати, що у них є законна можливість вдвічі зменшити штраф за перетин безперервної розмітки. Для цього потрібно лише зробити платіж не пізніше 20 днів після отримання копії протоколу. Сума повинна відповідати 50% від розміру штрафу.

Що буде, якщо перетнути подвійну суцільну лінію?
У яких випадках можна перетнути подвійну суцільну лінію?
На скільки місяців позбавляють прав за перетин подвійної суцільної лінії?
Що буде, якщо камера зафіксувала перетин подвійної суцільної лінії?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов